08. decembra 2015

Chárov Boston nestačil na Nashville, Vancouver ukončil sériu prehier

Slovenský obranca Boston Bruins Zdeno Chára (uprostred) v zápase proti Calgary Flames, archívne foto zo 4. decembra 2015 v Calgary. Foto: TASR/AP
New York 8. decembra (TASR) - Hokejisti Bostonu s kapitánom Zdenom Chárom prehrali v noci na utorok v zámorskej NHL doma s Nashvillom 2:3. Chára strávil na ľade viac ako 22 minút, pripísal si dve strely a dve trestné minúty.

Vancouver ukončil negatívnu sériu piatich prehier, keď si vo svojej aréne poradil s Buffalom 5:2. Hetrikom sa blysol český útočník Radim Vrbata. Colorado vyhralo nad Minnesotou 2:1 po predĺžení, víťazný gól v nadstavení zaznamenal John Mitchell.

Boston - Nashville 2:3