Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

04. novembra 2005

Čím prekvapí Veľkého brata?Sledovanosť markizáckej reality šou Big Brother nie je taká, ako televízia čakala, navyše, v chrbte majú jojkárskych VyVolených.Zdieľať
V čom to je, že divákov nepritiahnu ani kuriózne súboje, a radšej dajú prednosť vyvaľujúcim sa a nič nerobiacim VyVoleným? Nepomohol ani Nemec z Mojsejovcov so svojou mladučkou barovou tanečnicou, ani striptéri, ba ani náhla svadba Silvie.
Do domu Veľkého brata vstúpila ďalšia náhradníčka, ktorá zaujala miesto Silvie, momentálne užívajúcej si manželských radovánok. Čím chce šokovať Erika Okrajková alias EROTKA divákov, nevedela však vysvetliť, a to o sebe tvrdí, že je veľmi rozhodná, ide za svojím cieľom a snaží sa žiť život naplno. Sex je pre ňu údajne soľou života, no pri otázke, koľko mala doteraz partnerov - sme dostali oodpoveď, že si nevie spomenúť.... Sexuálne začala žiť vraj v pätnástich rokoch. Rada by prežila niečo vzrušujúce, čo nemusí byť rovno o sexe. Nuž, počkáme si teda, aké tajné zbrane má pripravené táto 25-ročná Púchovčanka, študujúca u susedov v Zlíne. Vie o nich asi len priateľ, ktorý nám to však teraz nepotvrdí, pretože pracuje v Anglicku.
Alena Horváthová-Čisáriková

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Plháková: Blond zaberá na policajtov
<< predchádzajúci článok
Kazancev: Mesiac je duté

Čím prekvapí Veľkého brata? - diskusné fórum čitateľov