24. apríla 2015

Cleveland, Chicago a GS delí od postupu už len jedna výhra

Basketbalistov Clevelandu, Chicaga a Golden ...

nba Golden State potvrdilo pozíciu favorita v New Orleans, Cleveland zdolal Boston a Chicago zvíťazilo v Milwaukee. K postupu do druhého kola play-off NBA majú blízko.BOSTON 24. apríla (WEBNOVINY) - Basketbalistov Clevelandu, Chicaga a Golden State delí už iba jedna výhra od postupu do druhého kola play-off NBA. Po dvoch domácich víťazstvách zvládli tri tímy aj prvé zápasy úvodného kola vyraďovacej časti na palubovkách súperov.

Cleveland vyhral vo štvrtok v Bostone 103:95, v ďalších dvoch dueloch sa predlžovalo. Golden State potvrdilo pozíciu favorita v New Orleans výhrou 123:119, Chicago potrebovalo na úspech v Milwaukee 113:106 dokonca dve predĺženia.

Výsledky štvrtkových stretnutí 1. kola play-off zámorskej basketbalovej NBA - hrá sa na štyri víťazstvá

Východná konferencia:

Boston - Cleveland 95:103 (25:31, 23:25, 28:28, 19:19)
- stav série: 0:3

Milwaukee - Chicago 106:113 po dvojnásobnom predĺžení (27:27, 26:22, 18:25, 24:21 - 6:6, 5:12)

Západná konferencia:

New Orleans - Golden State 119:123 po predĺžení (26:25, 37:27, 26:17, 19:39 - 11:15)