Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

16. novembra 2006

Cmorik i Štroffek budú hrať v muzikáli Traja mušketieriTohtoroční "superstars" Peter Cmorik a Ivan Štroffek mieria do muzikálu.Zdieľať
       Obidvaja speváci stvárnia dve z hlavných postáv divadelného muzikálu Traja mušketieri, ktorý sa bude od januára budúceho roka hrať na bratislavskej Novej scéne. Cmorik si pritom zahrá úlohu D¤Artagnana, ktorého predstaviteľom bol kedysi na doskách pražského Divadla Broadway superstárovský porotca Paľo Habera. "Kedysi som hrával ochotnícke divadlo a celkom sa mi to páčilo. Teraz je to navyše také príjemné spojenie divadla a spevu, tak prečo to neskúsiť," povedal dnes pre TASR Cmorik. Jeho kolega Ivan Štroffek bude vystupovať v úlohe Aramisa a jednu z postáv dostal aj ich kolega z prvej série SuperStar Martin Kelecsényi. Ten sa objaví v úlohe Buckinghama.

      Ako dnes TASR informoval Martin Šesták zo spoločnosti Forza, v predstavení si zahrá aj niekoľko známych muzikálových spevákov či hercov. Katarína Hasprová bude Milady, Sisa Sklovska, Helena Krajčiová, Marta Potančoková stvárnia Kráľovnú Annu, Csongor Kassai bude Riechelieu, Viktor Horján Kráľ Ludvík XIII.
      Zaujímavosťou je, že Cmorik so Štroffekom si akoby svoje úlohy privolali, keď pred pár mesiacmi spievali v súťaži Slovensko hľadá SuperStar ústrednú melódiu z filmu Traja mušketieri - All for Love.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rýchlejšie spojenie medzi Bratislavou a Prahou od decembra
<< predchádzajúci článok
Divadlo Ludus pripravilo druhé (Ne)mám rád