Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. októbra 2020

Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísťV púchovských podnikoch spoločnosti Continental nevyužijú možnosť organizovania plošného testovania na ochorenieZdieľať
06_z6f4248 676x450 29.10.2020 (Webnoviny.sk) - V púchovských podnikoch spoločnosti Continental nevyužijú možnosť organizovania plošného testovania na ochorenie COVID-19 pre svojich zamestnancov. Agentúre SITA to potvrdila hovorkyňa spoločnosti Katarína Pavlisová. Limitujúcimi faktormi pre toto rozhodnutie boli podľa Pavlisovej časový faktor pre zabezpečenie požiadaviek na testovanie a neustále sa meniace podmienky pre zamestnávateľov.


"Spoločnosť Continental v Púchove odporučila svojim zamestnancom zúčastniť sa celoplošného testovania na ochorenie COVID-19 na odberných miestach v mieste ich bydliska, v záujme ochrany zdravia a životov našich zamestnancov, ich rodín, ale tiež širokého okolia," uviedla Pavlisová.

Ako doplnila, spoločnosť ponúkla mestu Púchov svoje kapacity na zriadenie testovacieho miesta v rámci plošného testovania. "Nakoľko mesto Púchov disponuje dostatočným počtom miest, ktoré spĺňajú zdravotné a hygienické požiadavky na plošné testovanie, samospráva túto ponuku nevyužije," doplnila Pavlisová.

Zdroj: Webnoviny.sk - Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegriniho poslanci sú pripravení rokovať o návrhu na odvolanie premiéra Matoviča
<< predchádzajúci článok
Trestanie zamestnancov za neúčasť na plošnom testovaní nie je správne, odbory sankcie odsudzujú

Continental v Púchove vlastné odberné miesto nezriadi, zamestnancom však odporúča na testovanie ísť - diskusné fórum čitateľov