Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2010

Csáky sa k prognózam nevyjadríBez popisuFoto: SITA/Peter Žákovič Tradične pohostinná atmosféra privítala novinárov vo volebnej centrále Strany maďarskej koalície, ale pečené prasa, typický maďarský guláš či ...Zdieľať
csaky Bez popisuFoto: SITA/Peter Žákovič


BRATISLAVA 12. júna (WEBNOVINY) – Tradične pohostinná atmosféra privítala novinárov vo volebnej centrále Strany maďarskej koalície, ale pečené prasa, typický maďarský guláš či živá hudba chýbajú. „Pred štyrmi rokmi sme to možno s tými oslavami prehnali a nedopadlo to až tak dobre, myslím ten proces, čo nasledoval, tak teraz to robíme opačne," vtipkoval na začiatku povolebnej noci predseda SMK Pál Csáky, oblečený vo volebnom tričku strany. Ako dodal, dúfa, že „politická stránka dopadne lepšie, ako pred štyrmi rokmi".

Prvé prognózy výsledkov volieb ani priebežné výsledky však neplánuje ešte počas dnešnej noci komentovať. „Ja budem v nedeľu k dispozícii, keď už budú hotové výsledky," povedal Csáky. „Zdá sa, že som vašim miláčikom, ale mám aj podpredsedov, určitá deľba práce existuje," povedal.

Reakcie strany bude poskytovať zástupca predsedu, zodpovedný pre zahraničnú politiku József Berényi a podpredseda SMK Gyula Bárdos. Povolebný večer sa na SMK začal krájaním trojposchodovej torty v tvare srdca, jednotlivé poschodia majú červenú, bielu a zelenú farbu.
SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po sčítaní prvých štyroch okrskov na čele SMER
<< predchádzajúci článok
Belousovová si volebný výsledok netipla

Csáky sa k prognózam nevyjadrí - diskusné fórum čitateľov

nevyjadrí sa13.6. 0:03:52