Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. septembra 2021

Cyprus preradí Slovensko medzi rizikovejšie krajiny, nezaočkovaní musia mať negatívny PCR testCyprus preradil Slovenskú republiku spomedzi zelených krajín medzi oranžové krajiny, teda také, v ktorých platí vyššie riziko nákazy. Rozhodnutie cyperskej vlády vstúpi do platnosti vo štvrtok 23. septembra. ...Zdieľať
virus_outbreak_britain_42122 d418f8956bee4a65b3ca9911fab9e486 676x451 21.9.2021 (Webnoviny.sk) - Cyprus preradil Slovenskú republiku spomedzi zelených krajín medzi oranžové krajiny, teda také, v ktorých platí vyššie riziko nákazy. Rozhodnutie cyperskej vlády vstúpi do platnosti vo štvrtok 23. septembra. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus


Do krajiny tak môžu po novom aj naďalej bez obmedzení vstupovať zaočkované osoby, a to vakcínami od spoločností Johnson&Johnson, AstraZeneca, Pfizer/BioNTech, Moderna, Gam-COVID-Vac a BBIBP COVID-19. Aj na očkovaných sa naďalej vzťahuje bezplatné náhodné testovanie na letiskách.

Pre nezaočkovaných platí od štvrtka 23. septembra povinnosť disponovať negatívnym výsledkom PCR testu, ktorý nesmie byť starší ako 72 hodín.


Zdroj: Webnoviny.sk - Cyprus preradí Slovensko medzi rizikovejšie krajiny, nezaočkovaní musia mať negatívny PCR test © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šéfredaktori slovenských médií odsudzujú obvinenie Tódovej a Čikovského
<< predchádzajúci článok
Union daruje zdravotným sestrám počítače

Cyprus preradí Slovensko medzi rizikovejšie krajiny, nezaočkovaní musia mať negatívny PCR test - diskusné fórum čitateľov