Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. marca 2019

Ďalšia streľba v Prahe: Na ulici strieľal po hádke so ženou opitý mužK reštaurácii na Rostovskej ulici v pražských Vršoviciach prišiel v piatok večer na skútri opitý muž. Na ulici sa pohádal so ženou a po hádke opakovane vystrelil z ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Radovan Stoklasa
Praha 9. marca (TASR) - K reštaurácii na Rostovskej ulici v pražských Vršoviciach prišiel v piatok večer na skútri opitý muž. Na ulici sa pohádal so ženou a po hádke opakovane vystrelil z brokovnice. Informoval o tom v sobotu webový server Týdeník Policie, ktorého správu prevzal Český rozhlas.


Podľa uvedeného policajného zdroja mierili dva z výstrelov do vzduchu, tretí však do okna blízkej reštaurácie.

K incidentu došlo len niekoľko minút po streľbe vo vinohradskej nemocnici. Na miesto preto vyrazili všetky dostupné hliadky v okolí, ktoré práve vtedy nemierili do nemocnice. Ešte pred ich príchodom však strelca spacifikovali ľudia z reštaurácie, uvádza policajný web.

"Útočník bol zadržaný a skončil na policajnej stanici. Prípadom sa zaoberajú kriminalisti," napísala na Twitteri polícia.

Rostovskú ulicu po incidente uzavreli. Traja ľudia utrpeli ľahké zranenia od črepín a ujali sa ich záchranári. Dychová skúška u strieľajúceho muža vyšla - ako uvádza polícia - s pozitívnym výsledkom.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Brexit: Podmienky pre držiteľov vodičských oprávnení z EÚ sa nezmenia
<< predchádzajúci článok
SHMÚ: Na severe Slovenska sa môže vyskytnúť silný vietor

Ďalšia streľba v Prahe: Na ulici strieľal po hádke so ženou opitý muž - diskusné fórum čitateľov