Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. januára 2012

Daniel Lipšic sa postaví pred súd, zažalovali ho exministriOkresný súd v Žiline vytýčil na 19. marca pojednávanie vo veci podania žaloby exministra výstavby a regionálneho rozvoja Mariána Januška (SNS) na ministra vnútra Daniela ...Zdieľať
nastenka BRATISLAVA 30. januára (WEBNOVINY) – Okresný súd v Žiline vytýčil na 19. marca pojednávanie vo veci podania žaloby exministra výstavby a regionálneho rozvoja Mariána Januška (SNS) na ministra vnútra Daniela Lipšica.


Zároveň na 22. marca vytýčil pojednávanie vo veci žaloby poslanca NR SR za SNS Igora Štefanova na Daniela Lipšica. Agentúru SITA informovala hovorkyňa SNS Jana Benková.

Štefanov a Janušek podali žaloby na Lipšica o ochranu osobnosti a náhradu nemajetkovej ujmy.

Ide o vec z tzv. “nástenkového tendra”, keď Daniel Lipšic na svojej vlaňajšej tlačovej konferencii uviedol, že Štefanov a Janušek v týchto sporoch spoločne s inými osobami svojím konaním mali spôsobiť štátu škodu 3 601 milióna korún.

„Vzhľadom na to, že nikomu žiadna škoda nevznikla a ani nikto žiadnu náhradu škody nepožaduje, ide o nepravdivé konštatovanie D. Lipšica, a preto páni Janušek a Štefanov žiadajú Daniela Lipšica o písomné ospravedlnenie za zverejnenie tohto nepravdivého údaja,“ povedala Benková.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dobrovoľné sociálne poistenie sa od februára mení
<< predchádzajúci článok
Nemocnice dostanú každý mesiac od VšZP viac peňazí

Daniel Lipšic sa postaví pred súd, zažalovali ho exministri - diskusné fórum čitateľov

Ja pozadujem nahradu skody a tvrdim, ze skoda vznikla.30.1. 16:19:41