Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

06. novembra 2007

Daniela Radcliffa čaká broadwayský debutAnglického herca Daniela Radcliffa čaká na budúci rok divadelný debut na newyorskom Broadwayi. Osemnásťročná hviezda filmov o Harrym Potterovi sa predstaví v hlavnej úlohe kontroverznej hry Petra ...Zdieľať

BRATISLAVA 6. novembra (WEBNOVINY) - Anglického herca Daniela Radcliffa čaká na budúci rok divadelný debut na newyorskom Broadwayi. Osemnásťročná hviezda filmov o Harrym Potterovi sa predstaví v hlavnej úlohe kontroverznej hry Petra Shaffera Equus, v ktorej zažiaril tento rok v londýnskom Gielgud Theatre. Broadwayská premiéra hry je zatiaľ ohlásená na september 2008.

V rozhovore pre BBC News Radcliffe prezradil, že príležitosťou predstaviť sa v New Yorku je neuveriteľne nadšený. "Samozrejme, že som nervózny. Ak by som nebol, bol by som mŕtvy. Je to dobré a zdravé. Som nervózny, ale zároveň veľmi nadšený," pokúsil sa opísať svoje pocity. Napriek nervozite Radcliffe dúfa, že hra bude v New Yorku hitom. "Ak sa nám podarí s úspechom uviesť vážnu hru vo svete divadla, ktorý je plný muzikálov, bude to skutočný úspech. Myslím si, že je na to pravý čas," reagoval, pričom dodal, že podľa Newyorčanov, ktorých pozná, je mesto na takúto hru pripravené. Na Broadwayi si s Danielom zahrá aj jeho kolega z londýnskej verzie Richard Griffiths. Do New Yorku pocestuje aj režisér.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Druhý ročník TAX Akadémie v Deloitte dá študentom opäť šancu nahliadnuť do praxe
<< predchádzajúci článok
Po bakalárovi by mali ísť študenti do praxe