Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

13. decembra 2017

Dejisko finále Slovnaft Cupu 2017/18 je známe: Kde sa bude hrať?Na snímke nová futbalová City Arena - Štadióna Antona Malatinského.Zdieľať
Na snímke nová futbalová City Arena – Štadióna Antona Malatinského. Foto: TASR/Lukáš Grinaj
Bratislava 13. decembra (TASR) - Finálový zápas 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/18 vo futbale sa uskutoční na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Na utorňajšom zasadnutí o tom rozhodol výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu (SFZ).


Zápas sa bude hrať 1. mája 2018. VV SFZ okrem iného tiež vzal na vedomie vyhodnotenie činnosti reprezentačného družstva SR "A", odporučil delegátom Konferencie SFZ schváliť návrh programu volebnej Konferencie SFZ, návrh rozpočtu SFZ na rok 2018 aj návrh na zmenu a doplnenie Stanov SFZ.

VV SFZ tiež vzal na vedomie informáciu o záveroch pracovného stretnutia zástupcov DK SFZ, ÚLK, LPO a LPEK SFZ v súvislosti so zápasom DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava a poveril generálneho sekretára SFZ na vytvorenie pracovnej skupiny pre novelizáciu Disciplinárneho poriadku SFZ. Informoval oficiálny web SFZ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fanúšikov Flamenga zadržala polícia pred odvetou Copa Sudamericana
<< predchádzajúci článok
Goldberg bol najrýchlejší v prvom tréningu na zjazd SP vo Val Gardene

Dejisko finále Slovnaft Cupu 2017/18 je známe: Kde sa bude hrať? - diskusné fórum čitateľov