Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. júla 2012

Deti z chudobných rodín dostanú vstupenky na kúpaliskoŠkolopovinné deti a mládež zo sociálne slabších rodín v Zlatých Moravciach dostanú zdarma vstupenky na mestské kúpalisko alebo klzisko. Každý osamelý rodič, ktorý má ...Zdieľať
letoteplo ZLATÉ MORAVCE 6. júla (WEBNOVINY) - Školopovinné deti a mládež zo sociálne slabších rodín v Zlatých Moravciach dostanú zdarma vstupenky na mestské kúpalisko alebo klzisko.


Každý osamelý rodič, ktorý má školopovinné alebo maloleté deti, dostane voľnú vstupenku pre rok 2012, ktorá im umožní 15 bezplatných vstupov v sprievodu rodiča, starého rodiča alebo plnoletého staršieho súrodenca.

Ako informoval primátor Peter Lednár, vstupenky si možno prevziať v zasadačke Mestského úradu do 13. júla od 13:00 do 15:00, v ojedinelých prípadoch aj mimo tohto času na sekretariáte primátora po predošlom telefonickom objednaní.

Voľnú vstupenku môžu získať aj rodičia, ktorých mesačný príjem spolu nie je vyšší ako 750 eur a majú dve a viac školopovinných alebo maloletých detí.

Podmienkami získania vstupenky pre rok 2012 je, že dieťa nemá v škole neospravedlnené hodiny, nie je záškolák, nemá pokarhanie riaditeľa školy alebo zníženú známku zo správania.

Rodina zároveň musí mať v tomto roku zaplatený poplatok za komunálny odpad a dieťa ani rodič nesmie mať priestupkový zápis na polícii.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Talianska vláda schválila nové škrty, ušetrí 26 miliárd eur
<< predchádzajúci článok
Popularita Angely Merkelovej láme rekordy, aj napriek kríze