Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

18. júla 2018

Die Toten Hosen môžu pokračovať v koncertoch, Campino sa uzdravil



Na archívnej snímke členovia nemeckej punk rockovej skupiny Die Toten Hosen zľava Andreas von Holst (Kuddel), Michael Breitkopf (Breiti), Andreas Frege (Campino), Vom Ritchie a Andreas Meurer (Andi) pózujú pred začiatkom koncertu v nemeckom ...



Zdieľať
Na archívnej snímke členovia nemeckej punk rockovej skupiny Die Toten Hosen zľava Andreas von Holst (Kuddel), Michael Breitkopf (Breiti), Andreas Frege (Campino), Vom Ritchie a Andreas Meurer (Andi) pózujú pred začiatkom koncertu v nemeckom meste Chemnitz 5. novembra 2017 Foto: TASR/DPA
Düsseldorf/Berlín 18. júla (TASR) - Nemecká hudobná formácia Die Toten Hosen môže po vyše päťtýždňovej vynútenej prestávke pokračovať v koncertnom turné.


Frontman Campino (56), ktorého 8. júna postihla v Berlíne náhla nedoslýchavosť, už totiž prekonal zdravotné problémy a ako informoval v stredu v Düsseldorfe, už v sobotu sa v Stuttgarte objaví na koncertnej scéne.

Spevák, ktorý je známy svojou spoločenskou angažovanosťou, vyhlásil, že zdravotné ťažkosti považuje za akési varovanie a dodal, že náhla nedoslýchavosť je obvykle symptómom priveľkého stresu.

Die Toten Hosen zrušili pre Campinové ťažkosti viaceré koncerty a festivalové vystúpenia vrátane hosťovania na najväčšom rakúskom festivale Nova Rock v Nickelsdorfe ležiacom v rakúsko-maďarskom pohraničí neďaleko Bratislavy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Na Rock pod Kameňom sa tešia domáci aj zahraniční návštevníci
<< predchádzajúci článok
Strekovský festival ponúkne vína od domácich i zahraničných vinárov

Die Toten Hosen môžu pokračovať v koncertoch, Campino sa uzdravil - diskusné fórum čitateľov