Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

08. júna 2018

Die Toten Hosen odriekli koncert, jeden z členov má problém so sluchomNa snímke členovia nemeckej punk rockovej skupiny Die Toten Hosen zľava Andreas von Holst (Kuddel), Michael Breitkopf (Breiti), Andreas Frege (Campino), Vom Ritchie a Andreas Meurer (Andi).Zdieľať
Na snímke členovia nemeckej punk rockovej skupiny Die Toten Hosen zľava Andreas von Holst (Kuddel), Michael Breitkopf (Breiti), Andreas Frege (Campino), Vom Ritchie a Andreas Meurer (Andi). Foto: TASR/DPA
Berlín 8. júna (TASR) - Nemecká hudobná formácia Die Toten Hosen zrušila v piatok iba niekoľko hodín pred vystúpením beznádejne vypredaný koncert pod holým nebom na scéne Waldbühne v Berlíne. Dôvodom je náhla nedoslýchavosť frontmana skupiny Campina, ktorú mu v piatok diagnostikovali lekári. Práve na základe ich nariadenia pokoja pre speváka došlo k rozhodnutiu o zrušení vystúpenia.


Informácie priniesla tlačová agentúra DPA.

Iba vo štvrtok večer skupina na rovnakej scéne predviedla pred takisto vypredaným hľadiskom fulminantné vystúpenie bez akýchkoľvek limitov. Zdravotné problémy u frontmana sa objavili v piatok ráno.

Formácia prisľúbila, že o ďalších vystúpeniach vrátane náhradného termínu za dnešný odrieknutý koncert bude verejnosť informovať v čo najkratšom čase.

Plán turné predpokladá už v nedeľu koncert formácie v bavorskej metropole Mníchov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel americký vojnový fotoreportér David Duncan, priateľ Picassa
<< predchádzajúci článok
Na ISS pristála ruská kozmická loď Sojuz s trojčlennou posádkou

Die Toten Hosen odriekli koncert, jeden z členov má problém so sluchom - diskusné fórum čitateľov