Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. júna 2023

Do OĽaNO a priatelia sa vracia poslankyňa zo strany Demokrati, Matovič navrhol spájanie aj Hegeroviaktualizované 30. júna, 13:51 Predseda hnutia OĽaNO a priateliaZdieľať
3j2a4729 676x451 30.6.2023 (SITA.sk) -


  • aktualizované 30. júna, 13:51


Predseda hnutia OĽaNO a priatelia Igor Matovič v televízii Ta3 uviedol, že zo strany Demokrati Eduarda Hegera sa do OĽaNO a priatelia vracia istá poslankyňa.

Meno nechcel uviesť, no Heger spomenul poslankyňu Martinu Brisudovú (zvolená za hnutie OĽaNO) a vyjadril sa, že do strany Demokrati táto poslankyňa nikdy nevstúpila.

Igor Matovič tiež predpokladá, že jeho politický subjekt pôjde do predčasných parlamentných volieb vo volebnej koalícii so stranou Za ľudí a Kresťanskou úniou.

V televízii Ta3 ponúkol spájanie aj predsedovi strany Demokrati Eduardovi Hegerovi. Navrhol mu, že môžu mať miesta na kandidátke, prípadne môžu kandidovať v koalícii. Na otázku o prípadnej povolebnej spolupráci Heger uviedol, že si Matoviča vo vláde predstaviť nevie.


Zdroj: SITA.sk - Do OĽaNO a priatelia sa vracia poslankyňa zo strany Demokrati, Matovič navrhol spájanie aj Hegerovi © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lídrom kandidátnej listiny Modrých bude Dzurinda (video)
<< predchádzajúci článok
Pivovar Šariš je pripravený na alternatívne zdroje energie. Do novej kotolne investoval viac ako 1,2 milióna eur