Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. mája 2012

Dráma na diskotéke: Pár omámil dievčatá a potom znásilnilDve mladé tínedžerky boli minulú sobotu na diskotéke omámené a znásilnené na hoteli. Informuje o tom denník Nový čas. Dve 16-ročné dievčiny v bezduchom stave mal odtiahnuť do ...Zdieľať
diskoteka BRATISLAVA 31. mája (WEBNOVINY) - Dve mladé tínedžerky boli minulú sobotu na diskotéke omámené a znásilnené na hoteli. Informuje o tom denník Nový čas.


Dve 16-ročné dievčiny v bezduchom stave mal odtiahnuť do neďalekého hotela mladým manželský pár.

Ako informuje Nový čas, jedna z dievčin má byť dcérou prominentného politika.

Obidve dievčatá tvrdia, že mali v hoteli nedobrovoľne sex. Zo zážitku sú zdesené a s tým, čo sa stalo, sa nevedia vyrovnať. Policajti v tomto prípade už začali trestné stíhanie vo veci zločinu znásilnenia.

Jedno z dievčat nemalo doma rodičov, dohliadať naň mala stará mama. Rozhodlo sa ísť zabávať a vzalo so sebou aj svoju spolužiačku. Bližšiu identitu tínedžeriek vzhľadom na citlivosť prípadu Nový Čas nezverejnil.

„Nemala som ani poňatia, koľko je hodín. Ani to, že som niekde v izbe. Videla som samú seba, ako ležím na posteli a mám rozkročené nohy,“ takto šokujúco opísala policajtom svoj desivý zážitok mladá Bratislavčanka. „Pamätám si, že okolo postele chodila aj jeho žena,“ dodala.

Zvrhlý pár si mál znásilňovanie dievčat údajne nahrávať na mobilný telefón. V izbe bola aj jej kamarátka, dcéra politika, ktorá mala rovnakú skúsenosť. Tiež mala mať nedobrovoľne sex. Po čase sa jej však odtiaľ podarilo ujsť. Druhá dievčina sa ráno zobudila v hotelovej izbe, doklady a peniaze jej zmizli. Na zemi ležalo roztrhané oblečenie a na koberci boli zvratky.

Obidve mladé slečny tvrdia, že nevypili toľko alkoholu, aby si pamätali len útržky z celej noci a pravdepodobne ich omámili drogami. Celý prípad už oznámili aj polícii. Kým dcéra politika tam išla v sprievode matky, jej kamarátka so strýkom, keďže jej rodičia boli mimo Slovenska.

To, ako dievčiny vedú do hotelovej izby mala zaznamenať aj bezpečnostná kamera.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jamie Kiggen povedie The Riverside Company
<< predchádzajúci článok
Poľský parlament schválil trvalý euroval

Dráma na diskotéke: Pár omámil dievčatá a potom znásilnil - diskusné fórum čitateľov

len pre úplnosť1.6. 1:33:50