21. júla 2011

EL-UEFA: Trnava hrá po I.polčase s Tiranou nerozhodne

Futbalisti FC Spartak Trnava hrajú nerozhodne po prvom polčase štvrtkového odvetného stretnutia 2. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 doma s albánskym tímom KF Tirana 1:1. O úvodný gól duelu sa postaral ...

trnava TRNAVA 21. júla (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Spartak Trnava hrajú nerozhodne po prvom polčase štvrtkového odvetného stretnutia 2. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 doma s albánskym tímom KF Tirana 1:1. O úvodný gól duelu sa postaral v 22. min krásnou strelou hosťujúci stredopoliar Gilman Lika. Vyrovnávajúci gól zaznamenal v 41. min Ladislav Tomaček.

Minulotýždňový prvý zápas sa skončil bezgólvou remízou. Trnavčania musia pre postup do 3. predkola kontinentálneho pohára číslo dva streliť počas druhého dejstva minimálne ešte jeden gól a žiaden neinkasovať.

Výsledok - odveta 2. predkola EL UEFA 2011/2012 - štvrtok:
FC Spartak Trnava (SR) - KF Tirana (Alb.) 1:1 po I. polčase
Góly: 41. L. Tomaček - 22. G. Lika, ŽK: 18. L. Tomaček - 3. Karabeci, 45. Kalari, rozhoduje: Siejewicz (Poľ.)

Trnava: Raška - Malchárek, Diallo, Koubský, Ľ. Hanzel - R. Procházka, M. Kaščák, Karhan, M. Vyskočil - L. Tomaček, Ľ. Bernáth
Tirana: I. Lika - Kalari, Duskhaj, Pisha, Taku - Pashaj, Al Ajmi, Karabeci, G. Lika, Kerciku - Bala.