Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. apríla 2018

Električky nebudú na trase z Popradu do Smokovca premávať tri dniNa archívnej snímke električka Tatranských elektrických železníc (TEŽ) odchádza zo stanice Starý Smokovec vo Vysokých Tatrách.Zdieľať
Na archívnej snímke električka Tatranských elektrických železníc (TEŽ) odchádza zo stanice Starý Smokovec vo Vysokých Tatrách. Foto: TASR/Oliver Ondráš
Vysoké Tatry 17. apríla (TASR) – Na trase z Popradu do Starého Smokovca nebudú tri dni premávať električky. Ivana Popluhárová z odboru komunikácie generálneho riaditeľstva Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) informovala, že železnice budú v dňoch od stredy 18. do piatku 20. apríla v čase od 8.25 h. do 14.25 h realizovať výluku v tomto úseku.


„V rámci nej sa zrealizuje oprava geometrickej polohy koľaje, práce budú ŽSR vykonávať vlastnými personálnymi kapacitami. Vzhľadom na tieto výlukové práce bude v uvedenom úseku zabezpečená náhradná autobusová doprava,“ uviedla.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác. Zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zisk Netflixu v 1. kvartáli 2018 strmo vzrástol
<< predchádzajúci článok
Sociálni demokrati vraj dostali od ANO ponuku riadiť päť ministerstiev

Električky nebudú na trase z Popradu do Smokovca premávať tri dni - diskusné fórum čitateľov