Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

15. júna 2007

Eminem si na novom albume podal Mariah CareyRaper Eminem sa chystá šokovať Mariah Carey skladbami, ktoré ju nevykresľujú v príliš dobrom svetle. Eminem - vlastným menom Marshall Mathers III - sa pri písaní svojho nového albumu údajne nechal ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. júna (WEBNOVINY) - Raper Eminem sa chystá šokovať Mariah Carey skladbami, ktoré ju nevykresľujú v príliš dobrom svetle. Eminem - vlastným menom Marshall Mathers III - sa pri písaní svojho nového albumu údajne nechal inšpirovať aférou so speváčkou z roku 2001. Carey to rozčertilo a žiada šéfa nahrávacej spoločnosti La Reida, aby zastavil vydanie nových skladieb. "Je tam viac ako jedna skladba, ktorá do intímnych detailov popisuje, čo sa odohralo medzi Eminemom a Mariah," uviedol zdroj pre magazín OK!. "Mariah by chcela žalovať Eminema za urážku na cti. Ale je sloboda slova," dodáva zdroj.

Carey poprela románik s Eminemom. Pre magazín Playboy sa vyjadrila, že "niečo s ním nie je v poriadku. Som zvedavá, prečo je mnou tak posadnutý."

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Postrelil samicu sokola sťahovavého, tá zahynula
<< predchádzajúci článok
Pivári vypili na Junifeste sud piva za necelých 20 sekúnd