Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

15. februára 2012

Erik Jendrišek sa futbalovo posunul o krok vpredSlovenský futbalový útočník Erik Jendrišek sa pomaly udomácňuje v základnej zostave účastníka nemeckej I. bundesligy SC Freiburg, ktorého hráčom je od januára 2011. Odchovanec MFK ...Zdieľať
jendrisek FREIBURG 15. februára (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový útočník Erik Jendrišek sa pomaly udomácňuje v základnej zostave účastníka nemeckej I. bundesligy SC Freiburg, ktorého hráčom je od januára 2011.


Odchovanec MFK Ružomberok nastúpil od úvodu vo všetkých štyroch tohtoročných súťažných dueloch juhonemeckého klubu, tréneri sa na neho začali spoliehať aj pod vplyvom odchodu Papissa Cissého do Newcastle United a reprezentačných povinnosti Garru Dembélého na Africkom pohári národov.

"Som bojovník a navyše človek, ktorý verí vo svoje schopnosti," povedal Jendrišek pre Badische-Zeitung.de a pokračoval: "Zatiaľ som za Freiburg dal iba dva góly, je to málo, no verím, že som sa futbalovo posunul o krok vpred."

Freiburg, ktorému sa v zime upísal ďalší slovenský reprezentant Karim Guédé, je momentálne posledným tímom v I. bundeslige, Jendrišek si však nemyslí, že oprávnene. "Tak zle, ako by sa mohlo zdať pri pohľade do tabuľky, na tom nie sme. Zo všetkých síl sa pokúsime vylepšiť naše umiestnenie," uzavrel rodák z Trstenej.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Peter Sagan vyhral druhú etapu pretekov Okolo Ománu
<< predchádzajúci článok
Španielski tenisti odovzdali Davisov pohár kráľovi

Erik Jendrišek sa futbalovo posunul o krok vpred - diskusné fórum čitateľov