Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. júla 2007

Eva Longoria sa vydala za Tonyho ParkeraHviezda televízneho seriálu Zúfalé manželky Eva Longoria a basketbalový hráč Tony Parker sa v piatok zosobášili v Paríži. Fotografi však videli svadobný pár len na niekoľko krátkych okamihov. ...Zdieľať

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) - Hviezda televízneho seriálu Zúfalé manželky Eva Longoria a basketbalový hráč Tony Parker sa v piatok zosobášili v Paríži. Fotografi však videli svadobný pár len na niekoľko krátkych okamihov. Stovky fotografov a fanúšikov zaplnili priestor pred radnicou v 4. parížskom obvode, aby videli prominentný pár, ktorý mal oddať starosta mesta Bertrand Delanoe. Herečka však len zamávala davu, keď vystúpila z limuzíny, ženích sa usmial a obaja vošli do budovy, kde ich sprevádzali iba ich vlastní fotografi. Novozosobášení manželia vyšli o hodinu a pol z radnice a celý svadobný sprievod nasadol do áut a odišiel - k všeobecnému rozhorčeniu frustrovaných kameramanov pred radnicou. Sobáš Longorie a Parkera bol mediálne prezentovaný ako svadba roka. Manželia sa pred médiami objavovali minimálne aj kvôli exkluzívnej dohode s časopisom OK!, ktorý mal za zábery zo svadby zaplatiť dva milióny dolárov (v prepočte zhruba 50 miliónov slovenských korún). Svadba pokračuje dnešným obradom v kostole, na ktorom sa majú zúčastniť aj spevák Lionel Richie, herec Jamie Foxx a hollywoodsky pár Michael Douglas so svojou manželkou Catherine Zeta Jones. Po sobáši má nasledovať slávnostná hostina na zámku Vaux-le-Vicomte zo 17. storočia.

SITA/Reuters© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rozhlasové vysielanie aj pre Slovákov v Chorvátsku
<< predchádzajúci článok
Deti z černobyľskej oblasti budú dovolenkovať na Sigorde

Eva Longoria sa vydala za Tonyho Parkera - diskusné fórum čitateľov