11. februára 2010

FA obvinila Granta za konfrontáciu rozhodcu

Anglická Futbalová asociácia (FA) obvinila trénera prvoligového FC Portsmouth Avrama Granta z nevhodného správania sa, bývalý kormidelník FC Chelsea v ...

Avram Grant

LONDÝN 11. februára (WEBNOVINY, AP) - Anglická Futbalová asociácia (FA) obvinila trénera prvoligového FC Portsmouth Avrama Granta z nevhodného správania sa, bývalý kormidelník FC Chelsea v polčasovej prestávke utorňajšieho duelu Premier League proti Sunderlandu (1:1) konfrontoval hlavného arbitra duelu Kevina Frienda. Grant sa dodatočne domáhal dôvodu, pre ktorý sa rozhodca rozhodol neodpískať pokutový kop v prospech "Pompey" po faule Georga McCartneyho na Aruna Dindana. Portsmouth v tom čase prehrával 0:1, na konečných 1:1 v nadstavenom čase duelu vyrovnal práve Dindane.