Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. decembra 2012

Farma: Odchádza Edita, zamilovala sa do Mária, manžela nechceS manželom im to podľa jej slov neklape už vyše roka, preto bola Máriovi prístupná. Po prehratom dueli si navyše týždeň pred koncom šou odnáša aj päťtisíc eur.Zdieľať
Edita Orosová Tesne pred finále reality šou Farma opúšťa mamička na materskej dovolenke Edita Orosová.


Zo súťaže však na rozdiel od svojich predchodcov odchádza s odmenou päťtisíc eur a navyše bude mať manželovi čo doma vysvetľovať.

Farmárovi Máriovi vyznala lásku a práve on bol aj príčinou jej sĺz pri rozlúčke. „Ani sa nečudujem, že som sa do teba zaľúbila, lebo do takého chlapa ako ty by sa zamilovala každá žena. Vyhraj to, prosím ťa,“ zneli Editine slová Máriovi krátko po vyradení.

V dueli sa strela s najstaršou obyvateľkou Farmy Silviou. „Prepásla som šancu zobrať si päťtisíc, tak budem hrať o päťdesiat. Keďže si duelové disciplíny nemôžem vyberať, tak si zvolím vhodnú súperku na to, aby som mohla ísť ďalej,“ zdôvodnila Silvia výber Edity a poukázala na fakt, že možnosť zobrať si päťtisíc eur a okamžite súťaž opustiť, odmietla.

Duelové disciplíny boli tematicky viazané na sviatok Mikuláša, preto o nich nerozhodovala ani druhá duelantka. V prvej disciplíne dostali balíček so salónkami, v ktorých boli ukryté písmená alebo časti slov. V správnom poradí mali vytvoriť známe slovenské príslovie. Väčšie šťastie na správne cukrovinky mala Silvia a tešila sa z prvého bodu.

Nasledoval vedomostný almanach so špeciálne ladenými otázkami k sviatku svätého Mikuláša. „Otázky boli jednoduché a stačilo k nim použiť zdravý sedliacky rozum. Ja som vedel všetky,“ priznal sa Mário. Edita však odpovede iba tipovala, zatiaľ čo Silvia odpovedala s istotou a získala aj druhý bod.

„Prvé pocity boli strašné, lebo som tu chcela kvôli Máriovi ostať. Myslela som, že sa zrútim," priznala sa Edita. Mário jej city zatiaľ rovnako neopätoval, potrebuje na to podľa vlastných slov viac času, ale určite ju vraj berie viac ako kamarátku.

Smútok z odchodu jej zmiernil dar od moderátorky v podobe balíčka s päťtisíc eurami. Edita ešte určí meno posledného farmára týždňa.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Farma: Silák Mário odstránil Tomáša, v pílení má rekord (2. 12. 2012)
 Farma: Go-go tanečnica Jana po súboji s Andreou končí (25. 11. 2012)
 Farma: Popíjanie alkoholu vyústilo do fyzického násilia (24. 11. 2012)
 Farma: Peter si trúfol na SuperMária, po chvíli bol vonku (18. 11. 2012)
 Farma: Jana s Petrom sú na Farme za trest, z duelu urobili frašku (11. 11. 2012)
 Farma: Vyvrheľ Andrej je späť, do hry ho vrátil Števo (6. 11. 2012)
 Farma: Veronika sa na Farme dlho neohriala, po dvoch týždňoch končí (5. 11. 2012)
 Farma: Odchádza najväčší pracant Štefan Vaško. (28. 10. 2012)
 Farma: Štvorica banditov je už na Farme, po dueli neodchádza nikto (21. 10. 2012)
 Farma: Do reality šou Farma pribudnú štyria noví hráči (19. 10. 2012)nasledujúci článok >>
Johnny Depp bude produkovať film o Donovi Quijotovi
<< predchádzajúci článok
Manažéri Biebera a Minaj zúria, nenominovali ich na Grammy