Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. septembra 2006

Fergie nabáda gayov, aby skoncovali s drogamiJediná ženská členka úspešnej hudobnej formácie The Black Eyed Peas Fergie vyzvala homosexuálov, aby prestali užívať drogy. Vyjadrila sa tak pre gay magazín HX. Tridsaťjedenročná speváčka, ...Zdieľať
BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) - Jediná ženská členka úspešnej hudobnej formácie The Black Eyed Peas Fergie vyzvala homosexuálov, aby prestali užívať drogy. Vyjadrila sa tak pre gay magazín HX. Tridsaťjedenročná speváčka, ktorej singel London Bridge úspešne dobíja popredné priečky hitparád, poukázala na častú konzumáciu drog v gay kluboch. Najpopulárnejšou drogou na gay scéne je extáza, ktorej pravidelné užívanie môže podľa Fergie viesť k tvrdším drogám.

Fergie, ktorá bola závislá od amfetamínov, hovorí z vlastnej skúsenosti, že "extáza vedie k návykovým amfetamínom. Je to veľmi záľudné, pretože spočiatku sa zdá, aká je to zábavná droga - chudnete a vyzeráte na čas dobre ale bez ohľadu na to, či to bude trvať pol roka alebo 5 rokov, dostane vás to. Nemyslite si, že vy budete výnimkou", varuje Fergie.
Popri konzumácii drog vyjadrila Fergie v rozhovore názor aj na internetové blogy, ktoré sú ústrednou témou aj piesne Pedestal na jej albume Dutchess. "Usilovne som pracovala, aby som sa niekam dostala, ale čo robíte vy, ktorí sedíte na zadku za počítačom a brýzgate na ľudí?", hovorí rozčertená Fergie a dodáva, že "ak ma ľudia nemajú radi, akceptujem to, ale nekritizujte ľudí, pokiaľ vy sami nepohnete vlastným zadkom a neurobíte niečo so svojím životom."
SITA,AP

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pre 65-miliónový jackpot si prišiel šťastný majiteľ
<< predchádzajúci článok
Pravidlá zverejňovania informácií na internete schválili