Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

06. decembra 2015

Film Pri mori pomohol vzťahu Angeliny Jolie a Brada PittaSpoločná snímka americkej herečky a režisérky Angeliny Jolie Pitt a jej manžela a kolegu Brada Pitta ...Zdieľať
pitt jolie Herecký a manželský pár si vďaka nakrúcaniu spoločnej snímky lepšie porozumel.


BRATISLAVA 6. novembra (WebNoviny.sk) - Spoločná snímka americkej herečky a režisérky Angeliny Jolie Pitt a jej manžela a kolegu Brada Pitta pomohla ich vzťahu. Pre francúzske vydanie magazínu Elle to prezradila 40-ročná Jolie Pitt.

Ako uviedla počas nakrúcania filmu Pri mori (2015), v ktorom s Pittom stvárnila pár v krachujúcom manželstve, sa im podarilo vo vlastnom vzťahu objaviť dovtedy neznáme veci. "Brad nikdy nevidel, ako sa správam, keď odíde po hádke. Niekedy som silná. No hneď, ako opustí miestnosť, rozplačem sa. Vďaka tomuto filmu to už vidí. A ja zasa vidím do jeho osobných chvíľ,” povedala Jolie Pitt. "Takže teraz lepšie rozumiem jeho nespokojnosti s istými aspektmi týkajúcich sa mňa,” doplnila.

Ako tiež rodáčka z Los Angeles povedala, samotné nakrúcanie jej chvíľami prišlo zvláštne. "Najnáročnejšie boli scény zdĺhavých hádok. Normálne, ak ma Brad vidí plakať, prestane a začne sa o mňa starať. No vo filme musel ostať nahnevaný a ja som to nemohla brať osobne. Bolo to také zvláštne a zaujímavé,” vyjadrila sa.

Príbeh snímky Pri mori sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia vo Francúzsku. O scenár a réžiu sa postarala Jolie. Okrem spomínanej dvojice si v romantickej dráme zahrali napríklad aj Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Sarah Naudi či Richard Bohringer. Päťdesiatjedenročný Pitt sa spolu s manželkou podieľal aj na produkcii titulu. Pár si naposledy spolu zahral v akčnej komédii Pán a pani Smithovci (2005).

Ako režisérka sa Jolie podpísala aj pod dokument A Place in Time (2007) či snímky V krajine krvi a medu (2011) a Nezlomný (2014). S Pittom sa zosobášili vlani. Spoločne vychovávajú šesť detí.
Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dnes večer zapália prvú chanukovú sviečku v židovských domácnostiach
<< predchádzajúci článok
Lekár Vavro Šrobár pôsobil v čs. politike do vysokého veku

Film Pri mori pomohol vzťahu Angeliny Jolie a Brada Pitta - diskusné fórum čitateľov