Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    MS v hokeji 2012

19. mája 2012

Finále sa bude hrať pod švajčiarsko-českou taktovkouNedeľňajšie finále 76. majstrovstiev sveta v hokeji v Helsinkách medzi Ruskom a Slovenskom povedie švajčiarsko-česká rozhodcovská dvojica Brent Reiber, Antonín Jeřábek, na čiarach im budú pomáhať ...Zdieľať
brent reiber HELSINKI 19. mája (WEBNOVINY) - Nedeľňajšie finále 76. majstrovstiev sveta v hokeji v Helsinkách medzi Ruskom a Slovenskom povedie švajčiarsko-česká rozhodcovská dvojica Brent Reiber, Antonín Jeřábek, na čiarach im budú pomáhať ich krajania Roger Arm a Petr Blümel.


Informuje o tom web Medzinárodnej hokejovej federácie. Rusko nastúpi na finálový duel od 20.30 h miestneho času (19.30 SELČ) v tradičných červených dresoch, Slovensko v bielych.

Švajčiar s kanadskými koreňmi Reiber je v súčasnosti už na siedmom svetovom šampionáte, finále viedol aj pred rokom v Bratislave. S Jeřábkom rozhodoval v Helsinkách Slovákom aj duel s Francúzskom (5:4), spoločne s Fínom Jarim Levonenom účinkoval aj v zápase SR - Bielorusko (5:1). Jeřábek mal na svetovom šampionáte premiéru vlani v Bratislave, vo finále sa predstaví premiérovo.

Slovensko bude mať zastúpenie aj v zápase o 3. miesto Fínsko - Česko. Čiarový arbiter Miroslav Valach bude spoločne s Rusom Sergejom Šeľaninom pomáhať od 16.00 h miestneho času (15.00 SELČ) rusko-švajčiarskej dvojici Viačeslav Bulanov, Danny Kurmann.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Libor Hudáček si pred zápasom vymasíroval nohy a skóroval
<< predchádzajúci článok
Dominika Cibulková hokej nevidela, v Belgicku ho nevysielali

Finále sa bude hrať pod švajčiarsko-českou taktovkou - diskusné fórum čitateľov