01. apríla 2018

Futbalisti Chelsea prehrali s Tottenhamom

Hráč Chelsea Cesar Azpilicueta (vľavo) a brankár Tottenhamu Hugo Lloris odchádzajú z ihriska na konci futbalového zápasu anglickej ligy Premier League Chelsea - Tottenham Hotspur na štadióne v Londýne 1. apríla 2018. Foto: TASR/AP
Londýn 1. apríla (TASR) - Futbalisti Chelsea Londýn prehrali v nedeľňajšom zápase 32. kola Premier League s Tottenhamom Hotspur 1:3. Po polhodine hry otvoril skóre domáci Alvaro Morata, no v nadstavenom čase prvého polčasu vyrovnal krásnou strelou Christian Eriksen. Po zmene strán sa dvakrát presadil hosťujúci Dele Alli a v londýnskom derby tak získali všetky body "kohúti". Štvrtý Tottenham odskočil v ligovej tabuľke piatej Chelsea už na osem bodov.

Arsenalu zvíťazil nad Stoke City 3:0. Po bezgólovom prvom polčase sa v druhom dejstve dvakrát presadil Pierre-Emerick Aubameyang, tretí gól pridal Alexandre Lacazette.