09. decembra 2017

Futbalisti Realu Madrid zmietli Sevillu

Na snímke hráč hráč Realu Cristiano Ronaldo.

Na snímke hráč hráč Realu Cristiano Ronaldo. Foto: TASR/AP
Madrid 9. decembra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotňajšom šlágri 15. kola španielskej La Ligy nad FC Sevilla 5:0. "Biely balet" rozhodol o jasnom triumfe už v prvom polčase, v ktorom strelil všetky góly. Dvakrát sa do listiny zapísal Cristiano Ronaldo, premiérový zásah v A-tíme Realu zaznamenal marocký obranca Achraf Hakimi.

Ronaldo pred úvodným výkopom zapózoval fotografom so Zlatou loptou magazínu France Football, ktorú získal piatykrát. Priaznivci Realu mu pripravili búrlivé ovácie, aplauz zaplneného štadióna San Bernabeu ho sprevádzal aj pri odchode z trávnika v 76. minúte.

Realu patrí v neúplnej tabuľke 3. priečka s päťbodovým mankom na vedúcu Barcelonu, ktorú čakal nedeľňajší súboj na pôde Villarrealu.