01. októbra 2019

Futbalistky SR 19 na úvod kvalifikácie remizovali s Rumunkami

Ilustračná fotografia.

Ilustračná fotografia. Foto: TASR
Skopje 1. októbra (TASR) - Slovenské futbalistky do 19 rokov remizovali v utorok v ich prvom zápase na kvalifikačnom turnaji ME 2020 s Rumunkami 1:1. V severomacedónskom Skopje ešte zverenky trénera Jozefa Jelšica čakajú zápasy s domácim výberom a Francúzskom.

Hrá sa o dve postupové miestenky do ďalšej fázy kvalifikácie Elite Round. V utorňajšom súboji 1. skupiny dostala Slovenky do vedenia Kristína Panáková v 32. minúte, ale Rumunky vyrovnali niekoľko minút pred koncom z penalty.