19. októbra 2015

Gáborík prispel gólom k triumfu Los Angeles

Hokejista Marián Gáborík strieľa ďalší gól brankárovi Colorada Colorado Retovi Berrimu Foto: TASR/AP
New York 19. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Marián Gáborík prispel v noci na pondelok jedným gólom k triumfu Los Angeles nad Coloradom 2:1 v súboji zámorskej NHL. Pre 33-ročného útočníka to bol premiérový presný zásah v novej sezóne, ktorým v 14. minúte otvoril skóre duelu.

Obranca Andrej Sekera prihral v druhej minúte predĺženia na víťazný gól Laurimu Korpikoskimu. Vďaka ich efektívnej spolupráci sa Edmonton radoval z víťazstva 2:1 pp na ľade kanadského soka Vancouveru.

Výsledky:
NY Rangers - New Jersey 1:2 pp, Winnipeg - St. Louis 2:4, Anaheim - Minnesota 4:1, Vancouver - Edmonton 1:2 pp /za hostí Sekera 0+1/, Los Angeles - Colorado 2:1 /za domácich Gáborík 1+0/