09. marca 2010

Handzuš sa stal treťou hviezdou

Slovenský hokejista Michal Handzuš z Los Angeles sa stal treťou hviezdou pondelkového súboja zámorskej NHL s Columbusom. Banskobystričan sa na hladkom víťazstve 6:0 podieľal ...+Video

WASHINGTON 9. marca (WEBNOVINY) - Slovenský hokejista Michal Handzuš z Los Angeles sa stal treťou hviezdou pondelkového súboja zámorskej NHL s Columbusom. Banskobystričan sa na hladkom víťazstve 6:0 podieľal jedným gólom a jednou asistenciou. Kings vyšla najmä prvá dvadsaťminútovka, počas ktorej strelili štyri góly. Alexander Frolov vyrovnal svoje kariérne maximum s troma prihrávkami, ku ktorým pridal ešte jeden gól. Los Angeles dosiahlo najvyššie víťazstvo v sezóne.

Hráči Dallasu ukončili šnúru víťazstiev Washingtonu na domácom ľade, ktorá sa zastavila na čísle trinásť. Naposledy Capitals doma prehrali 28. decembra s Carolinou. Marty Turco a spol. dokázali zlikvidovať dvojgólové manko po dvoch tretinách a napokon sa radovali z výhry 4:3 po samostatných nájazdoch. Stars vyhrali prvý duel po olympijskej prestávke, predchádzajúce tri prehrali. Dallasu vyšiel najmä úvod tretej tretiny, keď zo šiestich striel dal tri góly.