Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. mája 2009

Herečka Lucy Gordon spáchala samovražduBritská herečka Lucy Gordon spáchala samovraždu. Rodáčka z Oxfordu sa, podľa jej agentky Elizabeth Simpson, zabila v stredu vo svojom parížskom byte. V piatok by oslávila 29. narodeniny. "Na mieste činu ...Zdieľať
BRATISLAVA 21. mája (WEBNOVINY) - Britská herečka Lucy Gordon spáchala samovraždu. Rodáčka z Oxfordu sa, podľa jej agentky Elizabeth Simpson, zabila v stredu vo svojom parížskom byte. V piatok by oslávila 29. narodeniny. "Na mieste činu sme nenašli nič, čo by nasvedčovalo, že došlo k vražde. Podľa všetkého si život vzala sama," uviedli francúzski vyšetrovatelia.


Lucy Gordon, ktorá sa živila aj ako modelka, si zahrala niekoľko menších postáv vo filmoch Perfume (2001) režiséra Michaela Rymera, Láske na stope (2001) Petera Chelsoma či Erasmus 2 - Priatelia sú späť (2005) Cédrica Klapischa. Širšia verejnosť ju mohla vidieť v úlohe Jennifer Dugan v snímke Spider-Man 3 (2007). Jej posledným filmom bola francúzska snímka Serge Gainsbourg, vie héroique, ktorá sa do kín dostane v roku 2010.

Informáciu zverejnil server news.sky.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cenu za najlepšiu inscenáciu súčasnej svetovej hry získala inscenácia hry - Mobil
<< predchádzajúci článok
Cesta na Babu bude pre preteky uzavretá

Herečka Lucy Gordon spáchala samovraždu - diskusné fórum čitateľov