Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

04. apríla 2007

Herečka Shilpa Shetty precvičuje na videu joguPo príkorí, ktoré zažila bollywoodska herečka Shilpa Shetty v britskej reality šou Big Brother, nastal pre ňu čas meditácie a spomalenia dychu. Shetty uviedla pre mumbajský denník DNA, že v ...Zdieľať
BRATISLAVA 4. apríla (WEBNOVINY) - Po príkorí, ktoré zažila bollywoodska herečka Shilpa Shetty v britskej reality šou Big Brother, nastal pre ňu čas meditácie a spomalenia dychu. Shetty uviedla pre mumbajský denník DNA, že v súčasnosti pracuje na videu, kde precvičuje jogu. "Nemala by som o tom hovoriť, ale usilovne pracujeme na tom, aby bol projekt výnimočný," hovorí 31-ročná Shetty. Britská distribučná spoločnosť Eros International si od spolupráce so Shetty sľubuje úspech na zahraničnom trhu, keďže sa zviditeľnila v reality šou, ktorú v januári aj vyhrala. Dianie v programe okupovalo prvé stránky novín a časopisov v Británii a v Indii najmä pre verbálne rasistické útoky, ktoré Shetty utŕžila zo strany svojich spoluhráčov. Shetty sa neskôr na adresu svojej najväčšej odporkyne Jade Goody vyjadrila, že jej správanie vyvolala žiarlivosť a neistota a nie rasizmus.

Od roku 1993 Shetty účinkovala vo viac než 40 bollywoodskych filmoch. Jej posledný film Metro o uprednostňovaní kariéry na úkor lásky sa dostane do indických kín na budúci mesiac.

SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Halle Berry pribudla hviezda na Chodníku slávy
<< predchádzajúci článok
Kuly už môže chodiť bez barly