Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. marca 2007

Herečka Zuzana Fialová sa pripravovala na rolu aj v nemocniciBRATISLAVA 13. marca (WEBNOVINY) – Na svoju úlohu gynekologičky v novom slovenskom seriáli sa pripravovala Zuzana Fialová aj v nemocnici na Antolskej, kde spolu so svojou kolegyňou, Zdenou Studenkovou sledovala skutočné pôrody. "Nikto ...Zdieľať

BRATISLAVA 13. marca (WEBNOVINY) – Na svoju úlohu gynekologičky v novom slovenskom seriáli sa pripravovala Zuzana Fialová aj v nemocnici na Antolskej, kde spolu so svojou kolegyňou, Zdenou Studenkovou sledovala skutočné pôrody. "Nikto sa tam s nami nepáral. Povedali nám: 'Poďte, lebo o tri minúty nám tu rodí prvá rodička." V tom momente som sa ocitla tvárou v tvár k zrodu novému životu a musím povedať, že to bol poriadny šok,“ uviedla v rozhovore pre agentúru SITA úspešná herečka aj mama. Svoj pozorovateľský debut v pôrodnej sále pritom nemala podľa vlastných slov práve najľahší. Hneď prvá žena mala komplikovaný a dramatický pôrod. Triasli sa jej kolená a bála sa aj o rodiacu mamičku.

"Pozrela som sa na Zdenku a ona na mňa. Zistili sme, že obe plačeme a tak sme plakali aspoň potichu, aby sme tam nerobili ešte aj my cirkus,“ spresnila. Pôrod videli pritom z úplne inej perspektívy ako muži, ktorí sa pri tomto náročnom procese odhodlajú podporiť svoju partnerku. "Stoja väčšinou pri hlave. Je tam more krvi a to vôbec nie je pohľad pre mužov,“ prezradila Fialová. Keď videla ďalšie mamičky, ako statočne a potichu niesli pôrod, začala sa trošku za seba hanbiť. "Ako neadekvátne som sa správala. O mojom pôrode sa dá všetko povedať, len to nie, že bol potichučky,“ dodala s úsmevom Fialová, ktorá si zahrala hlavnú úlohu v novom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, ktorý sa na obrazovkách televízie Markíza začne objavovať od 10. apríla.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šéf F1 Ecclestone v Singapure aj o organizácii VC
<< predchádzajúci článok
Stanovi Dančiakovi vraj elektrárne vrátia preplatky

Herečka Zuzana Fialová sa pripravovala na rolu aj v nemocnici - diskusné fórum čitateľov