10. októbra 2007

Hladké víťazstvo Slovana nad SR "20"

Slovenská futbalová reprezentácia do 20 rokov prehrala v stredajšom prípravnom stretnutí s corgoňligovým Slovanom Bratislava na Tehelnom poli 1:4 (0:2). O jediný presný zásah mladých Slovákov sa ...

BRATISLAVA 10. októbra (WEBNOVINY) - Slovenská futbalová reprezentácia do 20 rokov prehrala v stredajšom prípravnom stretnutí s corgoňligovým Slovanom Bratislava na Tehelnom poli 1:4 (0:2). O jediný presný zásah mladých Slovákov sa v druhom polčase postaral Michal Ďuriš, za "belasých" boli strelecky úspešní Slovák, P. Sedlák, Belica a Čemba. "Dokázali sme si aj vytvoriť šance, no zlyhávali sme v ich premieňaní. Výsledok je trochu skresľujúci, aj keď najmä v druhom polčase Slovan ukázal, že má silnejší a vyspelejší káder," povedal pre agentúru SITA technický vedúci SR "20" Zdeno Roman.

Na zverencov trénera Stanislava Moravca čaká hneď vo štvrtok 11. októbra ďalší prípravný zápas, o 16.00 h nastúpia na štadióne Národného tréningového centra SFZ v Senci proti domácemu FC.

Slovan Bratislava - Slovensko "20" 4:1 (2:0)
Góly: Slovák (z 11 m), P. Sedlák, Belica, Čemba - Michal Ďuriš, rozhodovali: Trutz - Jankovič, Vindiš, 100 divákov
Zostava SR "20": D. Rožník - Čögley, Kleščík, Gábriš, Brezina - Gergel (M. Baran), K. Kuzma (Leško), Katona (Jánošík), Juhár - J. Zápotoka (Michal Ďuriš), Škutka (Šulek)