Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. januára 2021

Hlas-SD pobúrili výroky Matoviča a Naďa o Rašiho vile v Chorvátsku, bude ich riešiť právnou cestouMimoparlamentná strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) bude riešiť v trestnoprávnom a občianskoprávnom konaní výroky ...Zdieľať
igor matovic jaroslav nad 676x450 26.1.2021 (Webnoviny.sk) - Mimoparlamentná strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) bude riešiť v trestnoprávnom a občianskoprávnom konaní výroky premiéra Igora Matoviča a ministra obrany SR Jaroslava Naďa (obaja OĽaNO) na adresu Richarda Rašiho (Hlas-SD) v súvislosti s nehnuteľnosťami v Chorvátsku.

Raši nehnuteľnosť v Chorvátsku nikdy nevlastnil


Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková. Dodala, že vyhlásenia, ktoré odzneli 24. januára v diskusnej relácii televízie Markíza Na telo a neskôr na sociálnych sieťach, považujú v strane za klamstvá a ostro sa voči nim vyhradzujú.

„Nikdy som v tejto krajine žiadnu nehnuteľnosť nevlastnil, nevlastním a ani nad tým neuvažujem. V nehnuteľnosti, ktorej fotografia bola zverejnená na sociálnych sieťach Igora Matoviča a Jaroslava Naďa, som nikdy ubytovaný nebol,“ uviedol Raši.

Zdôraznil, že keď v minulosti dovolenkoval v Chorvátsku, vždy bol ubytovaný v hoteloch či v oficiálnych apartmánových domoch určených na prenájom. Doplnil, že za ubytovanie zaplatil obvyklú cenu v danom mieste a v danom čase tak ako každý turista.

Status premiéra Matoviča na Facebooku


Za výrokmi ministra a premiéra vidí Hlas-SD zámer poškodiť v očiach verejnosti nielen stranu, ale aj Rašiho ako jej podpredsedu.

Naď v relácii na Telo hovoril o vile v obci Rogoznica v Chorvátsku, ktorú mal podľa neho vlastniť Raši. Matovič v pondelok 25. januára vo svojom profile na sociálnej sieti uverejnil status, ktorý mal vysvetliť situáciu okolo spomínanej vily.

Podľa daného statusu má byť vila oficiálne prepojená s Jurajom Frajtom, ktorý sa spája aj s kauzou predaja predražených CT prístrojov nemocniciam. V texte sa nachádzajú aj reakcie obyvateľa obci Rogoznica, ktoré podporujú tvrdenie, že ide o Rašiho vilu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Hlas-SD pobúrili výroky Matoviča a Naďa o Rašiho vile v Chorvátsku, bude ich riešiť právnou cestou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mazurek je u kotlebovcov na druhej koľaji, odchod zo strany po spore s predsedom nevylučujú ani ďalší
<< predchádzajúci článok
Centrum zdieľaných služieb spoločnosti Henkel Slovensko v Bratislave sa mení na Global Business Solutions⁺

Hlas-SD pobúrili výroky Matoviča a Naďa o Rašiho vile v Chorvátsku, bude ich riešiť právnou cestou - diskusné fórum čitateľov