Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

31. októbra 2011

Hlučnú halloweensku párty Drew Barrymore prekazila políciaNa halloweensku párty, ktorú usporiadala americká herečka Drew Barrymore, privolali políciu. Dôvodom bol, podľa ...Zdieľať
drew barrymore Odporúčame:


Halloween nadväzuje na staršie slovenské zvyky BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) - Na halloweensku párty, ktorú usporiadala americká herečka Drew Barrymore, privolali políciu.

Dôvodom bol, podľa portálu TMZ, hluk, ktorý rušil susedov. Polícia dorazila do jej vily v luxusnej losangeleskej štvrti Hollywood Hills v nedeľu krátko po polnoci.

Podľa zdroja TMZ sa hviezda filmov o Charlieho anjeloch s policajtmi krátko porozprávala a zabávajúcich sa ľudí stíšila. Na hluk v jej dome sa odvtedy nikto nesťažoval.

Drew Barrymore sa do pamäte filmových fanúšikov a fanúšičiek vryla v roku 1982 ako malá Gertie vo filme svojho krstného otca Stevena Spielberga E.T. - Mimozemšťan. Hrala aj v snímkach Pištoľníčky (1994), Nepobozkaná (1999), v dvoch filmoch o Charlieho anjeloch (2000, 2003), 50x a stále po prvý raz (2004), Sme v pohode (2009) či Láska na diaľku (2010). Ako režisérka sa predstavila snímkou Rollerky (2009).

Informácie zverejnila webová stránka DigitalSpy.co.uk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Glenn Close získala ocenenie pre najlepšiu herečku
<< predchádzajúci článok
VIANOCE V DIVADLE 2011 - VIII. ročník medzinárodného divadelného festivalu