Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

07. septembra 2005

Hodíte sa k sebe?Stretnete stovky mužov a nič, potom okolo vás prejde ON a vy sa zrazu začnete správať absolútne iracionálne.Zdieľať
Pristihnete sa pri stupídnych poznámkach, pulz cítite na spánkoch, v žalúdku lietajú motýle a vy ste úplne mimo. Je viac ako isté, že Amorove šípy trafili presne. Ale aj správne? Poradíme vám, ako sa o ňom môžete dozvedieť to, čo vás zaujíma.
1. Je už „zadaný“? Zistíte to z drobných informácií počas rozhovoru. Aj zo zdanlivo nesúvisiacich viet sa o jeho zázemí dozviete to, čo ste chceli vedieť. Pozor na prehnanú sebadôveru, „nezadaný“ zamilovaný muž býva väčšinou nervózny!
 2. Dopraje vám voľnosť, alebo vás priviaže k šporáku? Uskutočnite exkurziu do jeho knižnice  a obľúbenej kinematografie. Ako sú v nich vykreslené ženské hrdinky? Je pravdepodobné, že si podobný vzorec správania prenesie aj do vášho partnerského života.
3. Aký bude z neho otec? Od kamarátky si požičajte na celý deň jej neznesiteľnú ratolesť. Spoločne strávený čas vám prezradí všetko o jeho otcovských vlohách. Riziko: je možné, že si uvedomíte, že ani vy nie ste rodinný typ.
4. Aký je milenec? Pozvite ho na večeru spojenú s tancom. Ak zje dezert skôr ako vy, začnite s druhým chodom. Je pravdepodobné, že aj pri milovaní bude vaše tempo rozdielne. Ak neustále monitoruje miestnosť a uhýba vášmu pohľadu, podvedome sa vyhýba citovej intimite. A ak to medzi vami počas večere príjemne iskrí a pri tanci sa bez problémov zladíte, je isté, že si budete vyhovovať aj inak.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DOBRÉ RADY
<< predchádzajúci článok
Tie darčeky som nenávidela!

Hodíte sa k sebe? - diskusné fórum čitateľov