13. decembra 2011

Hokejisti New Jersey zvíťazili na ľade Tampy Bay

V jedinom pondelkovom zápase kanadsko-americkej NHL prehrali hokejisti Tampy Bay na vlastnom ľade s New Jersey 4:5. Hostia o svojom triumfe rozhodli v druhej tretine, v ktorej strelili 3 góly. ...

nhl NEW YORK 13. decembra (WEBNOVINY) - V jedinom pondelkovom zápase kanadsko-americkej NHL prehrali hokejisti Tampy Bay na vlastnom ľade s New Jersey 4:5.

Hostia o svojom triumfe rozhodli v druhej tretine, v ktorej strelili 3 góly. Domácim už nepomohol ani mohutný finiš v záverečnej časti hry. Tridsaťšesť sekúnd pred záverečnou sirénou sa im podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu, ale hostia si už víťazstvo postrážili.

V zápase sa nepredstavil žiadny slovenský hokejista.

Tampa Bay - New Jersey 4:5 (2:2, 0:3, 2:0)
Góly: 18. Downie (Gilroy, Stamkos), 19. Jones (Tyrell, Gilroy), 50. Stamkos (Moore, Lecavalier), 60. Stamkos (Kubina, Lecavalier) - 1. P. Sýkora (Salvador, Eliáš), 6. Zubrus (Taormina, Henrique), 21. Parise (Henrique, Tallinder), 26. Kovaľčuk (Parise), 34. Henrique (Parise, Fayne)