06. novembra 2011

Hokejistky Slovana rozdrvili výber Holandska

Hokejistky Slovana Bratislava v sobotňajšom stretnutí medzinárodnej súťaže Elite Women´s Hockey League (EWHL) deklasovali výber Holandska 11:1 (3:0, 5:0, 3:1), čo je najvyššie víťazstvo v ...

hokejpuk BRATISLAVA 6. novembra (WEBNOVINY) - Hokejistky Slovana Bratislava v sobotňajšom stretnutí medzinárodnej súťaže Elite Women´s Hockey League (EWHL) deklasovali výber Holandska 11:1 (3:0, 5:0, 3:1), čo je najvyššie víťazstvo v doterajšom priebehu súťaže.

Streleckú formu potvrdila štyrmi gólmi Petra Jurčová, v poslednej tretine sa hetrikom blysla Viktória Ihnaťová. Belasé tak nadviazali na výhru 4:0 nad rovnakými súperkami z piatka. Po reprezentačnej prestávke odohrajú Slovanistky ďalší zápas EWHL v nedeľu 20. novembra na domácom ľade proti Viedeň Flyers.

Výsledok - sobota:
Slovan Bratislava - Holandsko 11:1 (3:0, 5:0, 3:1)
Góly Slovana: Jurčová 4, Ihnaťová 3, Sroková 2, Čulíková, Babiaková - Zwarthoedová, 80 divákov

Pribežné poradie: 1. Slovan Bratislava 10 záp./ 21 bodov, 2. Sabres Viedeň (Rak.) 6/25, 3. Salzburg Eagles (Rak.) 9/9, 4. Viedeň Flyers (Rak.) 6/9, 5. Holandsko 5/6, 6. Pantera Minsk (Biel) 6/3