27. októbra 2014

Hossa asistoval pri víťaznom góle Chicaga, Daňo sa vrátil opäť na ľad

Marián Hossa oslavuje gól s Jonathanom Toewsom.

Marián Hossa oslavuje gól s Jonathanom Toewsom. Foto: TASR/AP
New York 27. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Marián Hossa si pripísal asistenciu pri víťaznom góle Chicaga v dueli zámorskej NHL proti Ottawe. Domáci triumfovali 2:1, Hossa sa podieľal na presnom zásahu Brenta Seabrooka v presilovke v 34. minúte. Na ľade strávil vyše 20 minút, mal aj štyri strely na bránku a mínusový bod.

Po zranení sa do zostavy Columbusu vrátil slovenský útočník Marko Daňo. Jeho tím prehral na ľade obhajcu Stanleyho pohára Los Angeles 2:5, Daňo sa počas vyše 15 minút hry zapísal do štatistík jednou strelou. V zostave Kings naďalej absentoval zranený Marián Gáborík.

Výsledky NHL:

Winnipeg - Colorado 2:1 pp, Los Angeles - Columbus 5:2, Chicago - Ottawa 2:1 /za domácich Hossa 0+1/, Anaheim - San Jose 1:4, Vancouver - Wahington 4:2