Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

01. septembra 2007

Hráči na svoje stávky využívajú čoraz viac internetRekordná suma 140 miliónov korún, o ktorú sa bude v najbližšom žrebovaní v nedeľu 2. septembra v LOTO hrať, prilákala aj takých hráčov, ktorí stávkujú len zriedkavo, respektíve vôbec.Zdieľať
  Počet prijatých stávok na jedno žrebovanie je viac ako štvornásobne vyšší, ako je priemerný počet tipov na jedno žrebovanie za celý rok 2007.

      Hráči v súvislosti so zvyšujúcim sa Jackpotom a letnou prémiou 50 miliónov korún začali v oveľa väčšej miere podávať aj stávky prostredníctvom internetu. Národná lotériová spoločnosť TIPOS prijíma prostredníctvom internetového portálu tipos.sk stávky na rôzne druhy stávkových hier. Stávku je možné podať nielen na číselné lotérie, ale aj na športové podujatia rôzneho charakteru. Celkový podiel vkladov do všetkých stávkových hier prijatých cez internet predstavuje viac ako 35 percent obratu firmy.
      Podiel vkladov stávok číselných lotérií prijatých cez internet sa v súvislosti s vysokým Jackpotom zvýšil o viac ako 100 percent. TIPOS tiež zaznamenal počas tohto obdobia registráciu niekoľko tisíc nových hráčov.
      Cez internet bola podaná aj výherná stávka v hre JOKER, kedy sa tipujúcemu podarilo vyhrať 22. augusta Jackpot v tejto doplnkovej hre.  
      Systém na prijímanie stávok prostredníctvom internetovej siete je vybudovaný s veľkou kapacitnou rezervou, preto nebolo potrebné vykonať žiadne opatrenia s výnimkou zvýšeného náporu na hot-line linku TIPOS-u, kde konzultujú hráči spôsob uzatvárania stávok.
      Samotná informačná stránka, ktorá je oddelená od systému na prijímanie stávok, zaznamenala pri obrovskom nápore na sťahovanie informácií v čase krátko po žrebovaní problémy s dostupnosťou. Tento problém sa však operatívne vyriešil a momentálne nie sú žiadne problémy.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tetovanie už v Nemecku nie je sexi
<< predchádzajúci článok
Manželský pár v USA už druhý raz vyhral v lotérii

Hráči na svoje stávky využívajú čoraz viac internet - diskusné fórum čitateľov