Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

05. augusta 2010

Hrebienok zaplnia cez víkend medvedeNa Hrebienku vo Vysokých Tatrách sa cez víkend uskutoční už po tretíkrát netradičný festival pod názvom Medvedie dni. „Prvé dva ročníky zaznamenali veľký ...Zdieľať
hrebienok Ilustračné foto SITA/Rastislav Ovšonaka POPRAD 5. augusta (WEBNOVINY) – Na Hrebienku vo Vysokých Tatrách sa cez víkend uskutoční už po tretíkrát netradičný festival pod názvom Medvedie dni. „Prvé dva ročníky zaznamenali veľký záujem verejnosti. Navštívilo ich dokopy takmer 25 000 návštevníkov, zväčša rodín s deťmi,“ informovala marketingová riaditeľka spoločnosti Tatry mountain resorts Katarína Šarafínová. Organizátori očakávajú zvýšený výskyt medveďov na Hrebienku aj tohto roku. Každé dieťa, ktoré si prinesie medvedíka, dostane darček. Organizátori podujatia pripravili pre účastníkov aj zľavy na prevoz pozemnou lanovkou.


Okrem programu na najvyššie položenom pódiu na Slovensku, kde budú divadelné predstavenia v podaní detského divadelného súboru z Palárikova, pripravili organizátori pre rodiny rôzne medvedie aktivity. Pre najmenších návštevníkov podujatia pripravujú organizátori nový lanový traverz. tzv. medvediu lanovku, kde sa deti budú môcť spúšťať v celotelovom úväze. Organizátori Medvedích dní mysleli aj na dospelých, pre ktorých pripravili medvedí beh, pri ktorom budú partneri odkázaní jeden na druhého.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tržby zo vstupného vo Svite na mládež a onkológiu
<< predchádzajúci článok
TOMANOVÁ: Program je škodlivý. Boh ochraňuj SR

Hrebienok zaplnia cez víkend medvede - diskusné fórum čitateľov