Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. augusta 2019

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníkaMuža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/Eduard Fašung
Bratislava 19. augusta (TASR) - Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu útoku na verejného činiteľa. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.


"Obvinený 41-ročný muž z okresu Senec bol už v minulosti súdne trestaný, za čo mal uložený podmienečný trest odňatia slobody," uviedla Mihalíková. Teraz mužovi hrozí 3 až 8 rokov väzenia.

K útoku došlo vo štvrtok (15. 8.) večer v poľovníckom revíri v katastrálnom území obce Miloslavov. Podľa doterajších informácií tam poľovník spozoroval muža so zbraňou. Preukázal sa mu služobným preukazom a odznakom člena poľovníckej stráže a vyzval ho, aby zbraň odovzdal. Muž však výzvu ignoroval a poľovníka mal so zbraňou fyzicky napadnúť. Pri fyzickom útokom utrpel napadnutý poľovník zlomeninu pravej a ľavej ruky, a tiež zranenia v oblasti hlavy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
<< predchádzajúci článok
Trump: Násilie Číny voči demonštrantom v Hongkongu môže ohroziť dohody

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka - diskusné fórum čitateľov