24. februára 2014

Hrúziková vyhrala turnaj A-kategórie v Brne v Squashi

Na snímke Linda Hrúziková (vľavo) a Andrea Malinová vo finále žien na majstrovstvách Slovenskej republiky v squashi - Swan Cisco Cup 6. apríla 2013 v Bratislave.

Brno 24. februára (TASR) - Slovenská reprezentantka v squashi Linda Hrúziková vyhrala cez víkend turnaj A-kategórie v rámci majstrovstiev Českej republiky v Brne. Vo finále zdolala Annu Klimundovú 3:0.

Hrúziková v sobotňajšom semifinále vyradila nasadenú jednotku podujatia Olgu Ertlovú. V nedeľňajšom finále za 41 minút zdolala Klimundovú po vyrovnanom priebehu v druhom a treťom sete, prvý vyhrala jasne 11:3. Šesťnásobná majsterka Slovenska z klubu 1. SSK Bratislava dominovala v druhom sete na 9, v treťom zvíťazila 16:4, keď premenila tretí mečbal, resp. odvrátila 3 setbaly súperky.