Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

15. januára 2007

Hviezdny pár Aishwarya Rai a Abhishek Bachchan sa zasnúbilNajvychytenejší indický herecký pár, Aishwarya Rai a Abhishek Bachchan sa zasnúbil a čoskoro si povie svoje "áno". V pondelok to oznámili hovorcovia dvojice. Slávna herečka Aishwarya Rai a lámač ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. januára (WEBNOVINY) - Najvychytenejší indický herecký pár, Aishwarya Rai a Abhishek Bachchan sa zasnúbil a čoskoro si povie svoje "áno". V pondelok to oznámili hovorcovia dvojice. Slávna herečka Aishwarya Rai a lámač ženských sŕdc Abhishek Bachchan, syn indickej legendy filmového plátna Amitabha Bachchana, sa zasnúbili v nedeľu v plážovom dome herca v mumbajskej štvrti Juhu. Agentúre AFP to oznámil herečkin hovorca Hari Singh. "Môžem potvrdiť, že sa zasnúbili v nedeľu ráno v Mumbaji," uviedol Singh. Príbuzní snúbencov sa vyjadrili, že svadobné zvony by mali dvojici zaznieť už vo februári, alebo v marci. "Deti sa tak rozhodli. Sme veľmi šťastní," povedal pre denník Times of India Amitabh Bachchan. Tridsaťročný Bachchan navliekol 33-ročnej Rai, bývalej Miss World, zásnubný prsteň počas obradu, na ktorom sa zúčastnili rodinní príslušníci a blízki priatelia dvojice. Zásnuby potvrdili špekulácie o vzťahu, ktoré zaľúbenci odmietali komentovať. Fámy o prekvitajúcom vzťahu sa rozšírili, keď v novembri spoločne navštívili chrám, aby sa pomodlili. Na krkoch mali zavesené vence, čo je predzvesťou tradičných hinduistických zásnub. Médiá priniesli správy, že sa pomodlili na brehu posvätnej rieky Gangy v meste Varanasi, aby im priali hviezdy. Hinduisti pred uzavretím sobáša porovnávajú horoskopy budúcich manželov, či sa k sebe hodia. Rai má v horoskope nepriaznivo umiestnený Mars, čo môže mať negatívny vplyv nielen na jej život, ale aj na život jej nastávajúceho. Podľa indických astrológov, môže v najhoršom prípade skoro zomrieť ten, kto si vezme osobu s nepriaznivým postavením Marsu. Pár, sprevádzaný Bachchanovou rodinou, niekoľkokrát obišiel chrámy, modliac sa, aby zabránil negatívnemu pôsobeniu planetárnych síl. Bachchan bol v minulosti zasnúbený s indickou herečkou Karismou Kapoor, avšak k svadbe neprišlo. Rai taktiež spájali s menami bollywoodskych hercov.

Rai je popredná bollywoodska herečka. K jej hereckej filmografii patrí aj filmová adaptácia románu Jane Austen Pýcha a Predsudok s názvom Moja veľká indická svadba (2004). Bachchan účinkoval v niekoľkých úspešných indických snímkach. Čitatelia jedného britského denníka ho minulý rok zvolili za najsexi Ázijčana. Snúbenci si spoločne zahrali v niekoľkých filmových tituloch. Zásnuby sa konali len niekoľko hodín po tom, čo obaja prileteli z New Yorku, kde propagovali film Guru.

SITA/AFP/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
ÚDZS zverejní výsledky vyšetrovania smrti 13-ročného Jakuba
<< predchádzajúci článok
Kylie Minogue pre chorobu zrušila dva koncerty

Hviezdny pár Aishwarya Rai a Abhishek Bachchan sa zasnúbil - diskusné fórum čitateľov