Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. marca 2023

IKEA sťahuje z predaja jednu známu hračku, deťom hrozí riziko udusenia sa (foto)IKEA sťahuje z predaja viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD pre možné riziko udusenia sa. Spoločnosť vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí vlastnia viacfarebnú hru ...Zdieľať
ikea bratislava_1 676x429 21.3.2023 (SITA.sk) - IKEA sťahuje z predaja viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD pre možné riziko udusenia sa. Spoločnosť vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí vlastnia viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD, aby ju prestali používať a kontaktovali obchodný dom IKEA so žiadosťou o vrátenie peňazí v plnej výške.


Informuje o tom v tlačovej správe hovorkyňa IKEA Alexandra Strapáková, podľa ktorej je bezpečnosť zákazníkov pre spoločnosť najvyššou prioritou.

„IKEA využíva pri vývoji svojich výrobkov prísny program testovania a hodnotenia rizík, aby sa uistila, že výrobky spĺňajú všetky príslušné zákony a normy na trhoch, na ktorých sa predávajú. Napriek tomu sa nám dostala do pozornosti informácia o tom, že na tejto hračke sa môžu uvoľniť drobné nity, ktoré predstavujú riziko udusenia sa, a to najmä pre menšie deti,“ uviedla Strapáková na margo stiahnutia hračky z predaja.

https://dam.nmhmedia.sk/image/4cb24137-038c-4a79-91b6-0794cbd7304d_phpedopcb.jpg/960/540

Viacfarebnú hru na rybačku BLAVINGAD je možné vrátiť v obchodnom dome IKEA, kde budú zákazníkom vrátené peniaze v plnej výške. Doklad o kúpe (pokladničný blok) nie je nutné predložiť. IKEA sa ospravedlňuje za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré môže toto stiahnutie z predaja spôsobiť.


Zdroj: SITA.sk - IKEA sťahuje z predaja jednu známu hračku, deťom hrozí riziko udusenia sa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Biden sa chce opäť zhovárať so Si Ťin-pchingom. Napätie je vysoké, povedal
<< predchádzajúci článok
Vo väznici Justičného paláca v Bratislave našli na posteli mŕtveho väzňa