Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

27. marca 2011

Iné Kafe sa v lete predstavia na siedmich festivaloch


Tagy: Iné kafe

Členovia slovenskej punk-rockovej kapely Iné Kafe zverejnili na svojej oficiálnej webstránke zoznam festivalov, na ktorých sa v lete zúčastnia. Celkovo ide o sedem podujatí, z ...Zdieľať
 ine kafe Iné kafeFoto: supermusic.skBRATISLAVA 27. marca (WEBNOVINY) - Členovia slovenskej punk-rockovej kapely Iné Kafe zverejnili na svojej oficiálnej webstránke zoznam festivalov, na ktorých sa v lete zúčastnia. Celkovo ide o sedem podujatí, z ktorých dve sa uskutočnia v Českej republike.


Iné Kafe sa predstavia 30. júna na akcii Last School Day Concert v Lučenci, 16. júla na Misterium Feste v Starej Ľubovni, v ten istý deň aj v Podhájskej na Pitbull Podhájska Music Feste, 29. júla na Benátskej noci na Malej Skalej v Čechách, o deň neskôr taktiež v Českej republike na Sehrad Music Feste v Sehradiciach, 12. augusta na Terchovskom budzogáni a nakoniec 13. augusta v Snine na podujatí s názvom Rock pod Sninským Kameňom.

Okrem letného programu členovia kapely taktiež oznámili, že formáciu sa rozhodol opustiť gitarista Mário „Wayo“ Praženec, ktorý sa chce venovať skupine Plus Mínus. Iné Kafe pokračujú ďalej v trojčlennej zostave Vratko, Forus a Dodo, pričom počas letných vystúpení s nimi bude pravdepodobne hrať hosťujúci gitarista, ktorého meno však zatiaľ nie je známe.

Poslednou novinkou, ktorú kapela zverejnila, sú práce na novom albume. Ten by mal vyjsť namiesto avizovanej jari ale až na jeseň. Prvý singel z neho však Iné Kafe vydajú už počas najbližších týždňov.

Tagy: Iné kafe
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Snoop Dogg si nechal vytetovať portrét zosnulého Nate Dogga
<< predchádzajúci článok
Video: Odstreľovanie lavín v Rusku