Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. mája 2009

Jackson presunul prvé štyri londýnske koncertyAmerický spevák Michael Jackson odložil prvé štyri koncerty zo série 50 vystúpení v londýnskej O2 arene. S prvou šou, ktorú mal odspievať 8. júla, sa predstaví o päť dní neskôr, ako sa plánovalo ...Zdieľať
BRATISLAVA 21. mája (WEBNOVINY) - Americký spevák Michael Jackson odložil prvé štyri koncerty zo série 50 vystúpení v londýnskej O2 arene. S prvou šou, ktorú mal odspievať 8. júla, sa predstaví o päť dní neskôr, ako sa plánovalo - 13. júla. Zvyšné tri koncerty "turné" This Is It presunul na marec 2010. Na svojej internetovej stránke o tom informoval hudobný magazín Billboard. Podľa usporiadateľskej agentúry AEG Live sa pre tento krok rozhodli, aby uspokojili náročné požiadavky masívnej a technicky zložitej šou.


"Chceli sme sa uistiť, že všetci Michaelovi fanúšikovia, ktorí sa prídu pozrieť na koncerty, uvidia rovnakú kvalitu, čo sa týka výpravy i zábavy. AEG Live úprimne dúfa, že tí šťastní, ktorí si na koncerty kúpili vstupenky, budú mať dostatok času zmeniť svoje osobné a prípadne cestovné plány, ak neprichádzajú z Londýna. Nechceme, aby niekto prišiel o tento jedinečný životný zážitok. Chápeme, že sme tým mohli spôsobiť nepríjemnosti, a preto sme na termíny presunutých koncertov zabezpečili vynikajúce ponuky ubytovania pre fanúšikov Michaela Jacksona, ktorí pricestujú do Londýna," cituje billboard.com e-mail od usporiadateľov. Tí, ktorým náhradné termíny nevyhovujú, môžu podľa nich požiadať o vrátenie plnej ceny vstupenky. Ako uvádza spevákova oficiálna stránka michaeljackson.com, koncerty plánované na 10., 12. a 14. júla, presunuli na 1., 3. a 6. marca 2010. Práve nimi by mal 50-ročný niekdajší Kráľ popu sériu koncertov s názvom This Is It ukončiť.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jennifer Love Hewitt píše country piesne
<< predchádzajúci článok
Podľa vedcov kmeňové bunky ničia nádory

Jackson presunul prvé štyri londýnske koncerty - diskusné fórum čitateľov