Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Jarné upratovanie v šatníku – čo v ňom ponechať?S príchodom jari súvisí aj pravidelné veľké upratovanie, ktoré neobchádza ani náš šatník. Hoci momentálne nemáme príležitosť prevetrať obľúbené kúsky, je tu aspoň čas povenovať sa ...Zdieľať
mix farby s 676x332 2.4.2020 (Webnoviny.sk) - S príchodom jari súvisí aj pravidelné veľké upratovanie, ktoré neobchádza ani náš šatník. Hoci momentálne nemáme príležitosť prevetrať obľúbené kúsky, je tu aspoň čas povenovať sa triedeniu šatníka. Značka F&F zostavila prehľad trendov, ktoré by v každom šatníku mali ostať a nájdu si tento rok ďalšie využitie.

FarbyFarby sú vynikajúcim oživením a zdrojom energie, o tom nikto nepochybuje. Netreba sa báť ponechať v šatníku výrazné farebné nohavice, ku ktorým sa hodí biela blúzka či košeľa. Rovnako trendy pôsobí outfit z džínsov a bieleho trička a výrazným kabátikom. S farbami sa môžete bez výčitiek hrať aj v doplnkoch či v prípade topánok.

Cullotes


Slávu zažili už v 16. storočí vo Francúzsku a teraz sa vrátili vo veľkom štýle. O čom hovoríme? O cullotes, teda širokých nohaviciach s trojštvrťovou dĺžkou, ktoré sú mimoriadne šik a sú skvelým kúskom na rôzne príležitosti. Pozor však, ak ste nižšia, takýto kúsok vám zbytočne uberie centimetre. Výbornou voľbou k týmto nohaviciam sú vysoké podpätky, ktoré predĺžia postavu.

 

Bodky, pásiky, vzory


Romantické šaty s veľkými biely bodkami, blúzky s pásikmi alebo geometrickými vzormi – kúsky, ktoré sú stelesnením hravosti a romantiky. Práve bodky sú klasikou, ktorá je "in" bez ohľadu na ročné obdobie a pristanú naozaj každému. Ak ste si povedali, že vzory ponecháte v šatníku, dobre ste urobili. Pri skladaní outfitu by vzory mali vyniknúť na kľúčovom kúsku, zvyšok sa dá doladiť jednoduchými a jednofarebnými doplnkami.
 

Denim


Nesmrteľná klasika, ktorá nikdy nechýbala v šatníku. Džínsy sú mimoriadne univerzálny kúsok, ktorý sa dá využiť pri akejkoľvek príležitosti. Okrem klasických denimových nohavíc ponechajte v šatníku oversize bundu, ktorá výborne nahradí kabát, alebo štýlové sukne, ktoré stačí zladiť s obyčajným tričkom, ale aj s blúzkou či svetrom. Jednoducho podľa toho, ako sa vám práve hodí.
 

Hrubé podpätky


Koniec zimy znamená odložiť čižmy a naopak oprášiť sandálky či lodičky, hlavne tie na vysokom hrubom podpätku a vo farebnom prevedení. Práve tento typ topánok opäť žne úspech a výborne doplní tričko s džínsami, ale aj jemné romantické šaty.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Jarné upratovanie v šatníku – čo v ňom ponechať? © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V policajnej cele sa muž pokúsil o samovraždu, už je pod dozorom lekárov
<< predchádzajúci článok
Právnik: V prípade pandémie môže vláda vyhlásiť iba núdzový stav

Jarné upratovanie v šatníku – čo v ňom ponechať? - diskusné fórum čitateľov